يکشنبه ٠٣ تير ١٣٩٧ - 
1 2 3
 
حوزه معاونت

 

صفحه اصلي > آرشيو اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع:

چهارمین جلسه اقتصاد مقاومتی دانشگاه برگزار گردید

چهارمین جلسه اقتصاد مقاومتی دانشگاه برگزار گردید

چهارمین جلسه ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی در روز شنبه مورخ 18/10/95 با حضور دکتر کاظمی مشاور اجرائی معاونت توسعه مدیریت و منابع، دکتر لک مشاور ارشد معاونت توسعه مدیریت و منابع و نمایندگان اقتصاد مقاومتی معاونت های توسعه مدیریت و منابع، آموزشی، دانشجویی و فرهنگی، تحقیقات و فناوری، درمان، امور بهداشتی و غذا و دارو برگزار گردید.

درابتدای این جلسه دکتر کاظمی بر ضرورت گفتمان سازی در تبیین مفاهیم اقتصاد مقاومتی تاکید کردند و در ادامه گزارشی از برنامه ها و مفاهیم اجرایی هر یک از معاونت ها در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی و گروه های مخاطبین مرتبط با این برنامه ها جهت برگزاری کارگاه های آموزشی ارائه نمودند و بین نمایندگان دراین خصوص بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت و مقرر گردید کلیه معاونت ها در جهت تهیه برنامه کارگاه ها و اجرای آن همکاری لازم را با ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی بعمل آورند.

در این جلسه همچنین عنوان شد که هدف از ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی ایجاد برنامه های مجزا با عنوان اقتصاد مقاومتی نمی باشد و بر لزوم ایجاد پیوست اقتصاد مقاومتی برای برنامه های عملیاتی دانشگاه تاکید گردید همچنین مقرر شد در جلسات برنامه ریزی عملیاتی موضوع به صورت مبسوط پیگیری شود.

و در پایان مقرر گردید دوره های آموزشی اقتصاد مقاومتی برای حوزه های تخصصی در سطح واحدهای تابعه در بهمن ماه سال جاری در تالار سپید برگزار گردد.


١٤:١٢ - چهارشنبه ٢٢ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٤١٢٧٣    /    تعداد نمایش : ٧٢٢خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.