يکشنبه ٠٣ تير ١٣٩٧ - 
1 2 3
 
حوزه معاونت

 

صفحه اصلي > آرشيو اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع:

جلسه کمیته اجرایی ستاد برنامه ریزی عملیاتی تشکیل شد.

جلسه کمیته اجرائی ستاد برنامه ریزی عملیاتی دانشگاه روز دوشنبه  20 دی ماه  1395 در محل سالن جلسات معاونت توسعه مدیریت و منابع تشکیل شد.

در این جلسه که با حضور دکتر کاظمی مشاور اجرایی معاونت توسعه مدیریت و منابع، دکتر لک مشاور ارشد معاونت توسعه مدیریت و منابع و نمایندگان برنامه عملیاتی معاونت های آموزشی، دانشجویی و فرهنگی، درمان، تحقیقات و فناوری، امور بهداشتی، غذا و دارو و بین الملل و حوزه های دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، امور خیرین و توسعه مشارکتهای مردمی، آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه برگزار گردید.

در ابتدا گزارشی از معاونتها و مدیریتهای دانشگاه در خصوص برنامه های عملیاتی مشترک ابلاغ شده از وزارت متبوع مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه شیوه نامه تدوین برنامه عملیاتی در دانشگاه های علوم پزشکی کشور ابلاغ شده از وزارت متبوع، چارچوب مفهومی برنامه عملیاتی، فرآیند تدوین برنامه عملیاتی مشترک و زمان بندی آن تشریح گردید و مقرر شد معاونتها و مدیریتهای دانشگاه با تعامل با حوزه های تخصصی بالادستی خود در وزارت متبوع برنامه عملیاتی مشترک سال 1396 را دریافت نمایند و به ستاد برنامه عملیاتی ارائه دهند.

و در این جلسه در خصوص نحوه تدوین برنامه های عملیاتی اختصاصی دانشگاه تبادل نظر شد. همچنین چارچوب اعمال پیوست اقتصاد مقاومتی در کلیه برنامه های عملیاتی دانشگاه و نحوه پایش اجرای برنامه ها در راستای اقتصاد مقاومتی  تصویب گردید.


١٦:١١ - يکشنبه ٢٦ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٤١٤٢٦    /    تعداد نمایش : ٨٤٢خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.