يکشنبه ٠٣ تير ١٣٩٧ - 
1 2 3
 
حوزه معاونت

 

صفحه اصلي > آرشيو اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع:

دومین اجلاس مدیران ارشد و اولین جشنواره تعالی دانشگاه برگزار گردید

دومین اجلاس مدیران ارشد و اولین جشنواره تعالی دانشگاه صبح روز یکشنبه مورخ 22 اسفند سال 1395 در محل سالن همایش های سازمان اسناد و کتابخانه ملی با حوزه ریاست، معاونین و مدیران ارشد در دو بخش دانشگاه برگزار شد.

در بخش اول این همایش ابتدا معاونین دانشگاه به ترتیب گزارشی از عملکرد حوزه فعالیت خود را در سال 1395 ارائه نمودند. معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، دکتر فتحی در ابتدای گزارش خود از کلیه مدیران وهمکاران که در راستای تحقق اهداف دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تلاش نموده اند، تشکر و قدردانی کرد.

و سپس گزارش مشروحی از وضعیت اعتبارات و تراز مالی سال 95 را ارائه نمودند و خاطر نشان کردند که با وجود کمبود منابع مالی در سال 95، توانستیم با تلاش و همت همکاران و مدیریت منابع یکی از دانشگاه های موفق در سطح کشور در انجام تعهدات مالی باشیم.

وی در ادامه از اجرای 236.000 متر مربع پروژه احداثی، بهسازی و بازسازی و تعداد 261 تخت به اتمام رسیده به منظور بهبود خدمت رسانی به دانشجویان و بیماران در دانشگاه و همچنین از احداث پردیس متمرکز آموزشی در زیربنای  حدود 140.000 مترمربع جهت تامین فضاهای آموزشی دانشکده ها، سلف سرویس، کتابخانه، مسجد، آمفی تئاتر و پارکینگ طبقاتی خبر دادند.

و همچنین دکتر فتحی به اهمیت و جایگاه نیروی انسانی در بهره وری دانشگاه تأکید کردند و نقش تسهیلات رفاهی در افزایش انگیزه کارکنان را بسیار ارزشمند توصیف نمودند و از افزایش کیفیت امکانات زیارتی و سیاحتی و افزایش پرداخت تسهیلات بانکی، تسهیلات خرید خودرو در سال 1395 کارکنان دانشگاه خبردادند.

ایشان در زمینه فعالیت های انجام شده در حوزه توسعه سازمان و تحول اداری به تدوین و استقرار تشکیلات خرد و تفصیلی دانشگاه به عنوان نخستین دانشگاه های کشور که در این زمینه موفق به تغییر تشکیلات کلیه واحدهای سازمانی خود شده است، همچنین تدوین و استقرار استانداردهای اعتباربخشی مؤسسات آموزشی، برگزاری جشنواره تقدیر از کارکنان برتر (سپاس) نظارت و پایش پیشبرد برنامه های عملیاتی و پیگیری اجرای سیاستها و الزامات اقتصاد مقاومتی اشاره نمودند و نیز در حوزه مدیریت سرمایه های انسانی اصلاح فرآیندها از طریق الکترونیکی نمودن خدمات اداری در راستای تحقق دولت الکترونیک جهت کاهش مراجعات غیر ضروری و افزایش کارآیی خدمات را به عنوان دستاورد سال 95 در این  حوزه عنوان نمودند.

و در زمینه خدمات پشتیبانی برگزاری آزمون های بورد تخصصی و فوق تخصصی کشور، ارتقاء کیفی خودروها، تأمین آمبولانس مراکز درمانی تحت پوشش را  بعنوان مهمترین اقدامات برشمردند.

وی همچنین در پایان به گسترش برنامه های واگذاری مشارکتی ( برون سپاری) اشاره کردند.

و در بخش دوم این همایش اولین جشنواره تعالی با موضوع پاسخگویی اجتماعی برگزار گردید که از میان 12 طرح برگزیده 3 طرح  در حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع  بودند که عبارتند از:

1-     طرح تدوین، استقرار و جاریزی تشکیلات خرد و تفصیلی دانشگاه

2-      طراحی و استقرار سامانه مدیریت امور رفاهی

3-      اعتبار بخشی مؤسسات آموزشی متعلق به حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع بودند.

در این جشنواره از مدیران مرتبط با اهدای لوح تقدیر و جوایز  قدردانی گردید.

 


٠٩:٢٨ - چهارشنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٤٤١٧٩    /    تعداد نمایش : ١٢٣٩خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.