چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧ - 
1 2 3
 
حوزه معاونت
صفحه اصلي > آرشيو اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع:

دومین جشنواره «سپاس» برگزار شد

دومین «جشنواره سپاس» به منظور تقدیر از کارکنان برتر دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی باحضوراعضای هیات رئیسه، مدیران و کارکنان دانشگاه صبح روز یکشنبه پنجم شهریورماه در تالار امام خمینی (ره) برگزار شد.
ابتدای مراسم دکتر فتحی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه درسخنانی ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند به تمامی همکاران مجموعه دانشگاه، یاد و خاطره شهیدان بویژه شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت.
 
 
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ضمن تبریک انتصاب دکترآقاجانی به سمت سرپرستی دانشگاه علوم پزشکی شهید از خدمات دکتر پیوندی رئیس سابق دانشگاه در دوران تصدی این سمت تقدیر کرد.
دکتر فتحی افزود: در مجموعه بزرگ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی حدود ۱۷هزار پرسنل که شامل اعضای هیات علمی و کارمندان هستند فعالیت می کنند. همه همکاران مجموعه دانشگاه از ستاد دانشگاه گرفته تا شبکه های بهداشتی، مراکز تحقیقاتی، بیمارستان ها و اقصی نقاط شهر تهران نظیر دماوند، فیروزکوه، پاکدشت و وامین و... همه دست به دست هم داده اند تا در پیشبرد اهداف دانشگاه گام مثبتی بردارند.
 
وی افزود: همه همکاران دانشگاه تلاش می کنند تا درجهت خدمت و سلامت مردم عزیزمان قدم بردارند و ما مفتخریم که جشن دوم سپاس را به پاس خدماتی که همه عزیزان اعم از پرسنل خدماتی، کارمندان و کارگران عزیز تا مدیران عزیز متحمل شده اند را ارج بنهیم و ذره ای از خدماتی که انجام داده اند را قدردانی کنیم.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه تصریح کرد: این دومین جشنی است که بنیان آنرا سال گذشته به تلاش همه شما عزیزان و اعضای هیات رئیسه دانشگاه و همه کسانی که همفکری کردند، پایه ریزی کردیم و خدا را شاکریم که امسال نیز به ما توفیق داد که درخدمت شما باشیم و بتوانیم این جشن را به خوبی برگزار کنیم.
وی با بیان نحوه بررسی شاخص ها برای انتخاب کارمندان نمونه افزود: ما طبق روال سال قبل فرم هایی را آماده کردیم و به واحدهای تابعه فرستادیم و از مسوولان خواستیم تا براساس آن شاخص ها نفرات موردنظر خود را به ما معرفی کنند که حدود ۲۷۰ نفر اسامی به دبیرخانه جشنواره اعلام شد و ما موظف بودیم براساس تمامی شاخص ها آنها را رتبه بندی کنیم. ضمن اینکه علاوه بر این رتبه بندی ازلحاظ بحث های حراستی و تخلفاتی هم می بایست این عزیزان تایید می شدند ودرنهایت تعداد ۳۶ نفر از همکاران بعنوان کارمندان نمونه دانشگاه برگزیده شدند. 
دکتر فتحی با تاکید بر نقش مهم نیروی انسانی در هر سازمان خاطرنشان کرد: نیروی انسانی درواقع مهمترین سرمایه هر سازمان است و برهمین اساس وظیفه خود می دانیم که زحمات آنها را ارج بنهیم و قدردانی کنیم.
دکتر فتحی درپایان با تقدیر مجدد از تمامی همکاران مجموعه بزرگ دانشگاه، اظهار داشت: دست همه شما را خاضعانه می بوسیم و قدردان همه شما عزیزان هستیم، مسلما هیچ پیشرفتی در دانشگاه اتفاق نمی افتد مگر با اتحاد و همدلی شما بزرگواران؛ درواقع ما قدردان زحمات شما هستیم و به پاس خدمات شما امروز سپاسگزار شما هستیم.
دربخش دیگری از مراسم گرامیداشت روز کارمند و دومین جشنواره سپاس، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا فرهادزاده رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه طی سخنانی ضمن تبریک هفته دولت، روزکارمند، روز داروساز و اعیاد قربان و غدیر، یاد و خاطره شهیدان هفته دولت شهید رجایی و باهنر را گرامی داشت.
وی با تقدیر ویژه از دکتر فتحی و همکاران ایشان برای برگزاری این مراسم، اظهار داشت: خدا را شاکریم و سپاسگزاریم که به ما کارمندان اجازه دادی به مردمت خدمت کنیم چون این توفیق نصیب هرکس نمی شود. پیامبر اکرم فرمود: بهترین افراد و محبوب ترین بندگان خدا آنهایی هستند که برای مردم نافع تر باشد و این توفیق خدمت را خدا به همه ما داده و باید از آن استفاده کنیم.
مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم در دانشگاه درادامه با تاکید بر لزوم رفتار خوب ومناسب میان کارمندان با مخاطبان خاطرنشان کرد: ما کارمندان در شرایطی قرار داریم که با رفتار و نوع برخوردمان با مخاطب و ارباب رجوع می توانیم خدمتی کنیم که او خوشحال شود و یا خدای نکرده با بی حوصلگی و یا با یک برخورد تلخ اورا بیازاریم. 
 
 
حجت الاسلام والمسلمین فرهادزاده درپایان با تبریک انتصاب دکتر آقاجانی به سمت سرپرست جدید دانشگاه اظهار داشت: امیدوارم این تغییر وتحول دردانشگاه به خیر وصلاح همه دانشگاه و سیستم سلامت کشور باشد، ما قدردان زحمات دکتر پیوندی هستیم و انشالله در پست های دیگر موفق باشند. همچنین برای دکتر آقاجانی سرپرست جدید دانشگاه که پرچم دانشگاه را بدست گرفته اند نیز آرزوی توفیقات روزافزون داریم تا اهداف عالیه نظام سلامت را به خوبی پیش ببرند.
دربخش دیگری از دومین جشنواره سپاس با حضور مسوولان ارشد دانشگاه از ۳۶ کارمند منتخب در سطوح مختلف خدمتی تقدیر بعمل آمد.
 
 
 
 
 
 


١٤:٣٠ - دوشنبه ٦ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ٥٠٧٣١    /    تعداد نمایش : ١٦٧٣خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.