چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧ - 
1 2 3
 
حوزه معاونت
صفحه اصلي > آرشيو اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع:

گزارش عملکرد معاونت توسعه مدیریت و منابع در سالهای 1392 الی 1395

گزارش عملکرد معاونت توسعه مدیریت و منابع در سالهای 1392 الی 1395  در قالب یک جلد کتاب در هفته دولت همزمان با برگزاری جشنواره سپاس منتشر شد.

 

گزارش عملکرد در 4 بخش ارائه شده است و به اقدامات انجام شده برای احداث مراکز پزشکی، آموزشی و درمانی و بهسازی و بازسازی مراکز پزشکی، آموزشی و درمانی در شهر تهران، فعالیتهای عمرانی در شهرستانها و گزارش شاخص ها پرداخته است.

در بخش اول گزارش احداث بیمارستان جایگزین شهدای تجریش، احداث بیمارستان شهدای پاکدشت، احداث بیمارستان شهدای گمنام و ایجاد پردیس امام رضا «ع» ارائه شده است.

در بخش دوم گزارش بهسازی و بازسازی مراکز پزشکی، آموزشی و درمانی کودکان مفید،  مهدیه، شهدای  تجریش، شهید مدرس و لقمان حکیم مطرح شده است.

در بخش سوم فعالیتهای عمرانی در شهرستانهای شمیرانات، فیروزکوه، ورامین، پیشوا و قرچک تشریح شده است. و در بخش پایانی شاخصهای عملکردی در سالهای 92 تا 95 مقایسه شده است.

این گزارش فقط بخشی از اقدامات انجام شده در سال های 1392 تا 1395 را نشان می دهد و به عنوان یک مستند عینی، روشن و تمام نما می تواند فعالیت و تلاش جمعی کارکنان دانشگاه را در جهت اجرای سیاستها و الزامات اقتصاد مقاومتی و سیاستهای کلی سلامت ابلاغی مقام معظم رهبری و در راستای برنامه پنجم و ششم توسعه نمایان سازد.


١٤:٠٧ - شنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ٥١٤٨٤    /    تعداد نمایش : ١٤٩٥خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.