چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧ - 
1 2 3
 
حوزه معاونت
صفحه اصلي > آرشيو اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع:

برگزاری شصت و چهارمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی و سی و یکمین دوره بورد تخصصی

معاونت توسعه مدیریت و منابع  شصت و چهارمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی و سی و یکمین دوره بورد تخصصی را در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی را برگزار می نماید

 

آزمون بورد تخصصی و بورد فوق تخصصی از سال 1383 در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می گردد . به طوریکه از سال 1383 تا سال 1387 در دانشکده پزشکی و پس از آن در دانشکد پرستاری و مامایی برگزار شده است. دانشگاه در  تعامل با وزارت متبوع کلیه امکانات لازم برای برگزاری را هر بهتر و دقیق تر آزمون را فراهم می نماید.

آزمون بورد فوق تخصصی با همکاری 200 عضو هیات بورد فوق تخصصی وآزمون بورد تخصصی با همکاری 450 عضو هیات بورد تخصصی و شرکت  حدود 3600 داوطلب یکی از با اهمیت ترین آزمون های سراسری است که در بالاترین سطح برگزار می شود . با توجه به حساسیت موضوع اقدامات ویژه ای در دستور کار معاونت توسعه مدیریت و منابع قرار می گیرد . این آزمون ها دارای مراحل مختلفی است که شامل 1- مرحله طراحی سوال 2- مرحله آزمون کتبی3- مرحله آزمون شفاهی است البته سایر مراحل در دبیرخانه شورای تخصصی انجام می گیرد که از ماه ها قبل از برگزاری آزمون آغاز می شود و تا مدتها بعد از آزمون نیز ادامه دارد.

در سال 1396 همچون سال گذشته دکتر مهران لک مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه مسئولیت برگزاری آزمون بورد تخصصی و فوق تخصصی را عهده دار شده است. به منظور آماده سازی برگزاری آزمون ها ابتدا دانشکده پرستاری و مامایی به طور کامل تخلیه می گردد و به مدت یکماه تعطیل می شود و کلیه وسایل کارکنان و اعضای هیات علمی و رایانه ها از فضای مورد نیاز آزمون که تقریبا کل دانشکده پرستاری است خارج می شود و سپس زیر ساخت های لازم برای طراحی سوال ایجاد می شود آزمون کتبی درتاریخ 16/6/1396 در دانشکده های پزشکی، داروسازی و پرستاری و مامایی انجام می گیرد .

همچنین آزمون شفاهی از تاریخ 19/6/1396 الی 23/6/1396  در دانشکده های یاد شده و چندین بیمارستان انجام خواهد شد.

 


١٦:٥٢ - يکشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ٥١٢٥٤    /    تعداد نمایش : ١٣٣٣خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.