×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1402/08/27 - 12:41
  • بازدید : 215
  • تعداد بازدیدکننده : 203
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بدرقه کاروان المپیاد ورزشی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه نشست صمیمانه بدرقه کاروان المپیاد ورزشی بانوان برگزار شد.

این نشست صمیمانه در عصر روز چهارشنبه 24 آبان ماه سال جاری و با حضور دکتر محمود خدادوست معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، دکتر سمیه اسماعیلی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، دکتر ایمان وکیل زاده مدیر برنامه ریزی بودجه و پایش عملکرد، دکتر امیر حسین رستمی نژاد مدیر تربیت بدنی و برخی دیگر از مدیران ستادی برگزار شد.

دکتر محمود خدادوست معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از برگزاری المپاد ورزشی گفت: نیروز انسانی مهم ترین دارایی هر سازمان و ارگانی است و ورزش یکی از راه هایی است که می تواند منجر به افزایش کارایی نیروی انسانی شود. وی در ادامه تصریح کرد: المپیاد ورزشی بانوان از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که بانوان در دو جبهه محل کار و منزل به عنوان ستون های اصلی تلقی می شوند.

دکتر ایمان وکیل زاده مدیر برنامه ریزی بودجه و پایش عملکرد و دبیر ورزش کارکنان دانشگاه در این جلسه بر اهمیت ورزش بالاخص در حوزه کارمندی تاکید کرد و تصریح کرد: شرکت در مسابقات به صورت قهرمانی موجب افزایش روحیه رقابتی می شود.

دبیر ورزش کارکنان در بخش دیگری گفت: ترویج فرهنگ ورزش در بین کارکنان مجموعه دانشگاه موجب ارتقای سطح سلامت روحی و جسمی می شود به همین منظور در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی کوشیده ایم تا فرهنگ ورزش را نهادینه کنیم.

لازم به ذکر است این دوره از المپیاد در ۸ رشته ورزشی شامل: دارت، شنا، داژبال، والیبال، شطرنج، آمادگی جسمانی، تنیس روی میز و بدمینتون، که سه رشته از آن در گروه بانوان برای اولین بار در حال انجام است، در حال برگزاری می باشد.

  • گروه خبری : اخبار معاونت,ورزشی
  • گروه خبری : 134933
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب