×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1402/08/17 - 11:38
  • بازدید : 55
  • تعداد بازدیدکننده : 53
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
دکتر محمود خدادوست:

تمام فن و هنر مدیریت بیمارستان در رضایت بیماران خلاصه می‌شود

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه نشست هم اندیشی مدیران مجموعه معاونت با مدیران بیمارستان های تابعه برگزار شد.

این نشست در عصر روز سه شنبه 16 آبان ماه سال جاری و به ریاست دکتر محمود خدادوست معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و با حضور دکتر سعید غلامزاده مشاور اجرایی حوزه معاونت، تمام مدیران مجموعه و نیزتمام مدیران بیمارستان ها در سالن شهید بهشتی برگزار شد.

دکتر محمود خدادوست معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در این جلسه با تکیه بر اصول مدیریت گفت: اداره یک بیمارستان از سخت ترین مدیریت ها است و در بیمارستان باید تمام فن و هنر مدیریت ما در رضایت بیماران خلاصه شود. وی تصریح کرد: چنانچه یک مراجعه کننده دردمند با رضایت خاطر از مجموعه بیمارستان مرخص شود ما به اهداف خود رسیده ایم.

دکتر محمود خدادوست در بخش دیگری ضمن قابل اهمیت دانستن کمیته های بهره وری گفت: کمیته های بهره وری می توانند چراغ راهی برای تصمیم گیری های آتی در مجموعه هر بیمارستانی باشند. معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه تصریح کرد: سامانه هوشمند سلامت (H.I.M) نگاه کلی و متخصصانه به همه بخش های بیمارستانی دارد و این سامانه هم با دید مشتری مدارانه و هم با دید اقتصادی تمام مدیران و تصمیم گیران بیمارستان ها را هدایت می کند.

در بخش دیگری از این جلسه که بیش از چهار ساعت به طول انجامید مدیران بیمارستان های تابعه به طرح مشکلات مجموعه خود پرداختند و تمام اعضا با هم فکری راهکارهای عملی و اجرایی را مطرح کردند.

لازم به ذکر است بررسی نیروهای بازنشسته، نحوه جذب و به کارگیری نیروهای جدید، مدیریت اقتصادی، نحوه پرداختی ها، سامانه ها و امنیت شبکه و ... از دیگر موارد مطروحه در این جلسه بود.

 

  • گروه خبری : اخبار معاونت
  • گروه خبری : 134429
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب