×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1402/08/22 - 09:09
  • بازدید : 156
  • تعداد بازدیدکننده : 142
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
توسط مدیریت امور رفاهی دانشگاه صورت پذیرفت:

عقد تفاهم نامه به منظور تأمین مسکن همکاران مجموعه دانشگاه

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و به نقل از روابط عمومی مدیریت امور رفاهی، تفاهم نامه خرید واحدهای مسکونی برای همکاران مجموعه دانشگاه منعقد شد.

بر اساس این تفاهم نامه  که به امضاء دکتر محمود خدادوست معاون محترم توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از یک سو و مهندس مجید خانی مدیرعامل شرکت تجهیز محیط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از سوی دیگر رسیده است، مقرر شده است مدیریت امور رفاهی دانشگاه نسبت به معرفی همکاران که متقاضی خرید واحدهای آپارتمانی پروژه در دست احداث بنیاد مسکن که در " واوان اسلامشهر" واقع شده است اقدام نماید .

شرایط خرید و نحوه پرداخت قیمت ویژه کارکنان مجموعه دانشگاه براساس تفاهم نامه منعقد شده به شرح ذیر است:

۳۵ ٪  مبلغ هنگام انعقاد قرارداد

۱۰ ٪  مبلغ هنگام سند

۵ ٪  مبلغ هنگام تحویل

۴۵۰ میلیون تومان وام

مابقی پس از انعقاد قرارداد در اقساط ۲۴ ماهه که در قرار دادهای خرید همکاران دانشگاه علوم پزشکی با شرکت تجهیزات محیط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی عملیاتی و اجرایی خواهد شد.

همکاران مجموعه دانشگاه می توانند برای دریافت معرفی نامه الکترونیکی جهت بازدید از این پروژه به این لینک مراجعه نمایند. امکان بازدید هت بررسی های بیشتر برای کارکنان دانشگاه تمام ایام هفته از ساعت 8 صبح تا 8 شب فراهم شده است.

بعد از ورود به سامانه بهشتی پلاس از منوی سمت راست (مسکن واوان ) فرم درخواست را انتخاب کنند و پس از بازدید از مجموعه و در صورت تمایل به خرید واحد ، طی هفته آینده جهت ثبت خرید در سامانه  بهشتی پلاس اقدام نمایند.

چنانچه متقاضیان خرید واحدهای مذکور بیشتر از تعداد واحدهای عرضه شده ( 50 واحد ) باشد از طریق سامانه قرعه کشی انجام و برندگان انتخاب و معرفی می شوند. 

ضمنأ جهت اطلاع از قیمتهای واحدها اینجا را کلیک کنید.

 

  • گروه خبری : اخبار معاونت
  • گروه خبری : 134655
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب