×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

بیانیه حفظ حریم شخصی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

 

به پرتال دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خوش آمدید. ما برای حریم خصوصی کاربران ارزش فراوان قائل هستیم. در این بیانیه شرح داده می‌شود که چه اطلاعاتی، چگونه و به چه منظور از کاربران این مجموعه دانشگاهی دریافت شده و در باره نحوه استفاده و محافظت از اطلاعات توضیح داده می‌شود. دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، حفظ حریم شخصی شما را تضمین می‌کند. در هر حال تعهدات و مسئولیت‌های این دانشگاه محدود به توانایی‌ها و امکانات دانشگاه بوده و این مجموعه دانشگاهی در قبال اقدامات مجرمانه، حوادث و رویدادهای غیرمترقبه و یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نباشد، مسئولیت و یا تعهدی نخواهد داشت.
- اطلاعاتی که دریافت می‌گردد:
به منظور کار با این تارنما و یا استفاده از خدمات آن برخی اطلاعات شخصی شما ممکن است دریافت گردد. این اطلاعات برای اعمال خدمات، حفظ کیفیت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از پایگاه اینترنتی به کار گرفته می‌شود.
این اطلاعات شامل موارد ذیل می‌باشد:
۱.اطلاعات هویتی مانند: آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی، کدملی، شماره تلفن، نام شرکت، شناسه ملی، مدرک تحصیلی، شماره دانشجویی.
۲.اطلاعات تجهیزات سخت افزاری مانند: مشخصات رایانه و تجهیزات مرتبط.
۳.اطلاعات نرم افزاری مانند: سیستم عامل، نرم افزارهای مورد استفاده، آدرسIP، نوع مرورگر، زمان دسترسی .
 
- چگونگی بهره‌برداری از اطلاعات:
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به منظور شناخت نیازها و ارائه پیشنهادهای بهتر به کاربران، از اطلاعات گردآوری شده برای اهداف ذیل استفاده می‌کند:
 
۱.ایجاد بانک اطلاعاتی مخاطبان یا همکاران
۲.استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها
۳.ارائه‌ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و یا دیگر اطلاعات
۴.استفاده در سامانه های مختلف دانشگاه
توجه داشته باشید که اگر شما مستقیماً اطلاعات حساس هویتی یا شخصی خود را از طریق دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی  افشا کنید، ممکن است این اطلاعات توسط سایرین به کار گرفته شود. این دانشگاه هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.
 
- امنیت اطلاعات:
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اطلاعات شخصی و هویتی که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تأیید نشده محافظت می‌کند این دانشگاه اطلاعات شخصی را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند و به اشخاص ثالث ارائه نمی دهد، مگر اینکه از طرف مراجع قضایی حکمی برای این کار دریافت کند.
 
- محتوی وب سایت:
وب سایت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی علاوه بر سامانه مدیریت محتوا دارای سامانه های متعددی می باشد که هر یک به منظور ارائه خدمات، اطلاع رسانی فعالیت‌های سازمان و سرویس دهی بهتر به مراجعین مراکز درمانی، عموم مردم، اساتید، کارکنان شاغل یا بازنشسته و دانشجویان طراحی شده است.
 
- مالکیت معنوی و حق انتشار:
این پرتال و همه محتوای آن بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران، تحت مالکیت معنوی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می‌باشد. هرگونه تولید مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در زیر سایت‌ها و یا چاپ تمام یا بخشی از هر نوع محتوای موجود در این سایت فقط با ذکر نام منبع مجاز است. مگر در مواردی که موافقت‌نامه معتبر کتبی از سوی وزارت بهداشت و درمان صادر شده باشد.
لازم به ذکر است با افراد خاطی طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد.
 
 - پست الکترونیک و نام کاربری اینترنت دانشگاهی:
اطلاعات مورد نیاز متقاضیان پست الکترونیک، به صورت تکمیل فرم الکترونیک، دریافت می‌گردد و اطلاعات اشخاص در آرشیو الکترونیکی بایگانی خواهد شد.
اکانت اینترنت هم از طریق مدیریت آمار و فن‌آوری اطلاعات دانشگاه، در اختیار اساتید، دانشجویان و کارکنان  قرار می‌گیرد.  
 
- اطلاعات تماس:
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نظرات شما در خصوص محتوای "بیانه حفظ حریم شخصی" این دانشگاه را گرامی می‌دارد. جهت هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در خصوص این بیانیه با آدرس info@sbmu.ac.ir  در تماس باشید.
تنظیمات قالب