دوشنبه ٠٢ خرداد ١٤٠١ - 
1 2 3
 
حوزه معاونت
صفحه اصلي > آرشيو اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر ایمان وکیل زاده:

مسابقات ورزشی برای اعضای هیات علمی و کارکنان برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی مدیریت برنامه ریزی، بودجه و پایش عملکرد مسابقات ورزشی ویژه بزرگداشت دهه مبارک فجر برگزار می شود.

دکتر ایمان وکیل زاده مدیر برنامه ریزی، بودجه و پایش عملکرد و دبیر کمیته ورزشی کارکنان دانشگاه با اعلام این خبر گفت: به همت ستاد برگزاری فرهنگی ورزشی و با حمایت های همه جانبه ریاست دانشگاه مسابقات ورزشی ویژه کارکنان و اساتید دانشگاه برگزار می شود.

وی ضمن اشاره به جامعه مخاطب این جشنواره ورزشی گفت: جشنواره مسابقات ورزشی ویژه اعضای هیات علمی، کارکنان رسمی، قراردادی، شرکتی و طرحی می باشد که می توانند در رده های تیمی و انفرادی به رقابت با یکدیگر بپردازند.

دبیر کمیته ورزشی کارکنان به رشته های این مسابقات اشاره کرد و گفت: دارت، تنیس روی میز، بدمینتون، تیراندازی و والیبال برای هر دو گروه آقایان و بانوان و نیز رشته ورزشی داژبال ویژه بانوان و رشته ورزشی فوتسال ویژه آقایان برگزار می شود.

دکتر ایمان وکیل زاده در ادامه ضمن اشاره به استقبال تمام واحدهای دانشگاه از این مسابقات در سنوات گذشته افزود:تمام متقاضیان می توانند تنها در یک رشته تیمی و یک رشته انفرادی به رقابت با یکدیگر بپردازند که به برگزیدگان جوایز نفیس اهدا می شود.

گفتنی است این مسابقات به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر از تاریخ 2 تا 20 بهمن ماه سال جاری در سالن های تربیت بدنی دانشگاه اجرا می شود و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 22439845 تماس حاصل نمایند.

لازم به ذکر است تمام علاقمندان برای شرکت در مسابقات باید معرفی نامه از واحد مربوطه را حداکثر تا تاریخ 22 دی ماه به واحد مدیریت تربیت بدنی واقع در معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه از طریق اتوماسیون اداری ارسال کنند.


٠٨:٥٦ - شنبه ١٨ دی ١٤٠٠    /    عدد : ١١٢٣٥٤    /    تعداد نمایش : ١٥٥خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.