دوشنبه ٠٢ خرداد ١٤٠١ - 
1 2 3
 
حوزه معاونت
صفحه اصلي > آرشيو اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

آیین نامه های اجرایی مسابقات ورزشی کارکنان اعلام شد

 

دبیرکمیته ورزشی کارکنان از تدوین آیین نامه اجرایی مسابقات ورزشی دهه فجر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و به نقل از دبیرخانه کمیته ورزشی کارکنان آیین نامه اجرایی مسابقات ویژه دهه فجر اعلام شد.

دکتر ایمان وکیل زاده مدیر برنامه ریزی، بودجه و پایش عملکرد و دبیر کمیته ورزشی کارکنان دانشگاه با اعلام این خبر گفت: پس از برگزاری جلسات متعدد کاری با اعضای کمیته ورزشی کارکنان، آیین نامه اجرایی این سلسله مسابقات تدوین و ارائه شد.

دکتر ایمان وکیل زاده در ادامه افزود: تمام کارکنان دانشگاه اعم از اعضای هیات علمی، کارکنان رسمی، قراردادی، شرکتی و طرحی می توانند بر اساس این آیین نامه ها به رقابت با یکدیگر بپردازند.

بر ساس این خبر رشته های ورزشی دارت، تنیس روی میز، بدمینتون، تیراندازی و والیبال برای هر دو گروه آقایان و بانوان و نیز رشته ورزشی داژبال ویژه بانوان و رشته ورزشی فوتسال ویژه آقایان برگزار می شود.

لازم به ذکر است این دوره از مسابقات ورزشی ویژه بزرگداشت دهه مبارک فجر از تاریخ دوم تا بیست و دوم بهمن ماه سال جاری در سالن های تربیت بدنی دانشگاه برگزار می شود.

علاقمندان می توانند آیین نامه های اجرایی به تفکیک هر رشته را اینجا دریافت کنند و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 23872260 (دبیرخانه کمیته ورزشی کارکنان) و یا 23872324 (مدیریت تربیت بدنی) تماس حاصل نمایند.


١٠:٤٨ - دوشنبه ٢٧ دی ١٤٠٠    /    عدد : ١١٢٥٩٦    /    تعداد نمایش : ١٨٠خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.